2012 m. liepos 26 d., ketvirtadienis

Золотое правило жизни !


"Gyvenimas yra gražus", - šiuos žodžius jau pati girdėjau n-tą kartą, tačiau tuo įsitikinu tik tikrai retomis progomis.  O ko gi aš nedariau iki dabar ? Kas buvo ne taip? Ką aš praleisdavau?
Viskas paprasta! Šaltu veidu "išmečiau" iš savo gyvenimo žmones, kurie vertė liūdėti ar į mano gyvenimą nešė vien neigiamas emocijas. Mane valdo emocijos, todėl nieko nuostabaus - vieną dieną kai kas gali tapti pačiu geriausiu draugu, kitą dieną kai kurių žmonių galiu net nepsiminti )) Drąsiai atsiribojau nuo žmonių, kurie man tiesiog nusibodo! Yra draugų, kurie gali padėti ir yra draugų ant, kurių reikia padėti.
Pasiliko tik patys nuostabiausi, kurių dėka  kiekvieną rytą keliuosi su šypsena. Džiaugiuosi, kad kai kuriuos mylimus žmones galiu matyti kasdien\kasnakt :D 
Jeigu norime, kad gyvenimas pražystų neoninėmis spalvomis – spjaukime į visas ribas! Vasara ir yra tas laikas, kai reikia pailsėti ir ATSIPALAIDUOTI @ Juk malonu keltis ryte ir jau žinoti, jog vakare laukia vakarėlis ar susitikimas su draugais. Jeigu žmogus nori paversti savo gyvenimą tobulu, ar  bent panašų į tobulą, jis visada suras būdų.  Asmeniškai šią vasarą aš užsirašiau ant lapelio užduotis, dalykus, įvykius ir net žmonių vardus! Sarašas tiesą sakant jau beveik baigiaisi, nes per birželį ir liepą padariau tiek daug. Liko tik 2 svarbiausi dalykai, kurių tikiuosi pasiekti iki rugsėjo mėnesio. Malonu žinoti, jog baigiantis dienai ir atėjus vakarui esu diena arčiau iki tikslo ! ! !  Superinis jausmas kai prisimeni savo planus, kurie buvo kurti dar žiemą, atsipeikėti ir pamatyti, jog esi toje vietoje dabar. Šaunu matyti: besišypsančius draugus, padavėjas, kurios nebespėja nešti mūsų užsakymų.
Nereikia savęs per daug varžyti: „oj, bijau“,“oj, nenoriu“, “ aj, gal kitą kartą“
Gyvenimas yra vienas! Juo reikia atsidžiaukti, kad net galvoje apsisuktų! Nebus kitų kartų! Nereikia būti bailiam arba droviam. Drąsiai reikia nerti į naujoves, netikėtas pažintys ir nuotykius.  Siūlau ne gyventi, o žaisti gyvenimu. Juoktis iš tų, kurie kažkada juokėsi iš Tavęs. Rizikuoti prarasti viską, dėl akimirkos triumfo, kuris suteiks teisę sušukti: aš laiminga
Gyvename vieną kartą, todėl reikia išbandyti visko po truputį, o jeigu kas ypač patiko ragauti to vėl ir vėl ! . Svarbiausia kad būtų faina, ir nesvarbu kokia to kaina.
Ir nesvarbu ką žmonės sako. Svarbiausia apie save galvoti gerai, nes visada atsiras žmonių, kurie galvos apie jus blogai!
Įamžinkime tai, kas vyko taip trumpai.. Man keletą kartų sakė: „kam tu viską fotkini\filmuoji?“
Atsakau: „mano vasara lekia žaibišku greičiu, į laikrodį pasižiūriu tik paryčiais. Per dieną\naktį nuveikiu, suvalgau, nuvažiuoju, išgeriu, paragauju tiek, kiek tu per visą gyvenimą nepadarai J Todėl ir įamžinu tai kas vyko taip trumpai, o poto žiemą sėdint šiltuose namuose turėsiu galimybę prisiminti nuostabias dienas ir naktis“
Todėl dar kartelį kartoju sau ir kitiems: Gyvename vieną kartą, todėl neverta tupėti kažkur kamputyje ir laukti kol laimė ar sėkmė mus aplankys. Reikia pačiam drąsiai priimti iššūkius ir nieko, nieko nebijoti. ! Jeigu jūs bandote - jūs galite pralaimėti.Jeigu jūs nebandote - jūs jau pralaimėjote.
Parachute Youth - Can't Get Better Than This                                                              

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą