2012 m. liepos 1 d., sekmadienis

Paskutinė birželio naktis @*

Su savo mylimiausia S* nusprendėme atšvęsti paskutinę birželio dieną.


Taigi viskas prasidėjo 21 val., kai baigiau darbą. Iš karto nuėjome į savo mėgstamiausią kavinę La Crepe, ten skaniai pavalgėme ir ilgai dar plepėjome. 

Pina colada <3
Sūrio pyragas*
Po kavinės sugalvojome nuvažiuoti į Seacretą, čia ir prasidėjo visi nuotykiai... Eidamos sau ramiausiai Vokiečių gatve mus apsupo grupė jūreivių. BERNVAKARIS! Jie bandė mums įsiūlyti kažkokią silkę :D Pabėgome. Kai priėjome Seacretą, pamatėme, jog jis uždarytas :(  Ką gi, teko grįžti į automobilį ir važiuoti į Poshą.  Tik kelelis iki automobilio prailgo, nes ir vėl pasigavo būrys tų pačių jūreivių. Šį kartą jie mus ant rankų nunėšė iki pačio jaunikio :)) Papokštavusios su vaikinais nukulniavome iki automobilio.

Ką gi, judame į Posh. Tikėjomės blogesnės muzikos ir aplinkos, tačiau klydome. Poshe skraidė pliažo kamuoliai, muzika buvo visai nebloga.

Posh, Posh, Posh @ Tik keli minusai: dance pool'as labai lipo prie aukštakulnių, lipo taipogi ir įvairaus plauko narcizėliai dėl, kurių kaltės ir išėjome. Nakties pratęsimą padarėme prie Hanerio, ten susitikome su V* ir jo draugais.
Kas vyko toliau liks paslaptyje :))*
GerOs dienos ;*

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą