2012 m. spalio 21 d., sekmadienis

O kas mums čia jaunOms?

Penktadienis

Dėdės jubiliejus.


Su pusessere
Su Mamyte maloniai pasisvečiavome. Daug prisikalbėjome ir prisijuokėme. Kaip bebūtų gaila, švęsti dėdės gimtadienio ilgai negalėjau.

Šeštadienis !!!

Jau nuo pačio ryto man pradėjo sektis!
Nuvažiavau pas saulytę E* į darbą. Susitinkame mes retai, tačiau kai yra sakoma "редко, но метко"!

Tradiciškai nusipirkome skanios kavutės ir Milka šokolado. Be abejo pakalbėjome apie viską, susidaro toks įspūdis, jog su E* galėčiau sėdėti ir plėpėti ištisas dienas, visada turi apie ką pasikalbėti, ką aptarti ir prisiminti. E* visada ras patarimų arba net sprendimų, todėl už jos nuoširdumą ir draugiškumą, siunčiu jai didelį, saldų bučkį ! Ačiū ))

Vėliau traukiau link Ozo. Ten įvyko Image group kastingas. Per šį kastingą buvo prisatyti naujos Maybelline prekės, aptarti kastigo makiažai ir aprangos. Buvo aptarto įdomios ir naudingos temos.

Iš Ozo mane pagrobė S* su, kuria nuvažiavome prie Akropolio, ten peržiūrėjome visas nuotraukas, darytas penktadienį.

Grįžusios namo truputi pailsėjome ir puolėme ruoštis.
 (Garbanoti ir tiesinti plaukučius, spalvinti akytes ir lūpytes*)

Ši savaitė man buvo išties "užkrauta", todėl nusprendžiau, jog visą susikaupusį stresą paliksiu dance pool'e. Smagiai pasivažinėjome po visą miestą. Jeruzalė>Saltoniškės>Naujamiestis>Centras
Jeruzalėje susitikome su In* ir Em*. Paplepėjome, išgėrėme kavutės ir lėkėme toliau.
Naujamiestyje nuvažiavome į piceriją, kurioje dirba mūsų draugas. Picerijoje buvo taip šilta ir ramu, jog vos neužmigome ant stalų.


Po 1val. nakties susitikome su draugais, kurie nusivedė kartu su savimi į Jackie barą, kadangi su S* neesame barų ir jų aplinkos bei muzikos gerbėjos, todėl greitai ir tyliai pasišalinome iš tos vietos. Eidamos iš Jackie baro susigundėme nueiti į Disco 331. Iš karto galiu pasakyti, jog tai buvo blogas sumanynas.
Klausimai, kurie iškilo tik įėjus.
Ča tik mums taip atrodo, jog klubo kampuose daugiau žmonių negu pačioje šokių aikštelėje?
Ar gros šiandien normali muzika? Pagal, kurią ĮMANOMA šokti?
Kam čia šliejates?
Ko tu vis žiopsai ?
Jau po pusvalandžio nutartėme, jog mums čia nepatinka ir daugiau niekada nesusigundysime mokėti už puslandį praslampinėjimo iš kampo į kampą..

Apie 3val. nuvažiavome į Panterą.

Džiaugiuosi, jog mums nepradingo nuotaika. Oj Pantera, Pantera,joje nuostabu.!Elegantiškas ir priimtinas dizainas, patogus baro, šokių aikštelės išdėtymas ir be abejo šmaikštūs apsauginiai. Kai S* pasakė, jog jos rankinėje tikras gyvatynas, apsauginis atsargiai patikrino jos rankinuką, vaizduodamas, jog tikrai bijo rankinuke esančių gyvačių :D
Grojo nuostabi muzika, pagal kurią šoko visi, visi. Viena gera daina po kitos, nebuvo laiko net atsikvėpti. Vėliau prie mūsų prisijungė piliečiai iš Baltarusijos ))
Po kiek laiko ištroškome, todėl nukulniavome link automobilio atsigerti, nutarėme, jog šį kartą Panteroje gana.

4val.
Važiuojame į numylėtąjį Posh'ą.
Aišku, kaip diena, jog mums čia patiko. Šokome visai negailėdamos nei rankyčių nei kojyčių. Iš visos širdies šypsojomės ir plojome nuostabiausiems Posh'o Didžėjams!! Šokome ir linksminomės iki to momento, kai viena kitai sušukome :
S: Man šis bičas jau nusibodo!
J: Aš jau nejaučiu grindų po kojomis!

-______________________________-
1baras, 3 klubai >> Visai neblogai.
Kadangi mums labai patiko 2 pastarieji klubai, S* abu katinus pervadinome jų vardais
Pantera ir Posh'as !!@Komentarų nėra:

Rašyti komentarą