2012 m. lapkričio 19 d., pirmadienis

Lapkričio 18

Rytas prasidėjo ypatingai. Tik atmerkusi akis išvydau tą išgirtą J* balionų puokštę. Vėliau perskaičiau per naktį susikaupusias žinutės. Tą dien nuo žinučių ir skambučių kaito ne tik mano mobilusis, bet ir mamos. Tiek sveikinimo žinučių, net nesitikėjau,vakarė jau turėjau krauti mobilaus bateriją))) Pirma stotelė - Tėčio staigmena. Gaila, bet ilgai būti sedėti negalėjau, nes jau 18val. laukiau kaimynėlių. Septynioliktasis gimtadienis, kaip niekad buvo ramus. Šį kartą norėjau kažko kito ir ramesnio. Taigi susirinkome su artimiausiais draugais. Ramiai pasėdėjome ir padegustavome. Penkioliktasis ir šešioliktasis gimtadienis buvo atšvęstas audringai, kadangi tai buvo gražios ir reikšmingos datos, net pačiai norėjosi ypatingos šventės. 


Galvojau, jog pasisėdėjimu su draugais ir pasibaigs viskas, tačiau labai klydau. Lygiai 22.00val. įsėdau į balionais išpuoštą Opelį ir kartu su brangiausia nuvažiavau į miestą. Nuėjome į CUP'o La Crep'ą atsigerti kavutės. Atėjome 40minučių iki uždarymo, todėl padavėjai piktai mus nužiūrinėjo, o mes keršydamos garsiai juokėmės ir lėėėtai gurkšnojome Latte kavutę.

Kai kavinėje likome tik su padavėjais, nusprendėme eiti į SkyBar.
Tai viena gražiausių vietų Vilniuje, kurioje esu buvusi. Tik įžengus į SkyBar'ą pro langus atsivėrė naktinio miesto panorama, aplinka labai jauki ir moderni. Paliko didelį įspūdį.

23.55 Oficialus gimimo laikas. Valanda į valandą, minutė į minutę - MANO !
Šią minutę kėlėme skaniųjų kokteilių taures!
Ilgai dar sėdėjome ir mėgavomės muzika ir vaizdu pro langą.

Tačiau viskam yra galas. Po to balionų nudabintu automobiliu nuvažiavome prie Hanerio. Beje ! Nebuvo nei vieno šviesoforo draugo, kuris nenusišypsotų mums.Visiems be galo esu dėkinga už sveikinimus ir linkėjimus :)) 
Ačiū, brangieji ;*
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą