2012 m. lapkričio 12 d., pirmadienis

Nuo A iki Z

Po ilgos kelionės pagaliau mes atvykome!
Dar nespėję išlipti iš autobuso, prie mokyklos pamatėme išsirikiavusius moksleivius, kurie ilgai mūsų laukė.
Tą vakarą visiems galvoje kirbėjo klausimas "ir kaip gi čia viskas bus?"
Pirmą naktį mes nakvojome pas moksleivius, kurie mus priiminėjo.
Asmeniškai man LABAI pasisekė, nes mane priemė tos mokyklos socialinė pedagogė.


Jau važiuodamos pas ją sužinojau, jog manęs su nekantrumu laukia jos šeima. Tai pasitvirtino, tik įžengusi į namus pamačiau stalą kupiną vaišių ir jos dukrytę, kuri tik man įžengus pro duris puolė man į glėbį. Sedėjome ir kalbėjomės iki vidurnakčio, o po to griūvau į lovą ir iš karto užmigau, nes buvau labai pavargusi po ilgos kelionės. Kitą rytą ir vėl likau nustebinta, nes tik įžengusi į valgomąjį pamačiau pusryčių stalą apkrauta maistu.


Tą dien mokykloje įvyko pirmasis mūsų koncertas.
Garsiais aplodismentais buvo sutikti, todėl iš visų jėgų stengėmės gerai pasirodyti. Koncertas pavyko, publika buvo nuostabi ir patys likome sužavėti.
Tą patį vakarą gavome naują bustą. O Viešpate! Apgyvendino remontui skirtam bendrabutyje. Visi praradome amą, buvo žymus kontrastas tarp pirmos ir sekančios nakties, tačiau tą nakt pradėjome švęsti mūsų mylimo Arč. 18-tąjį gimtadienį.
Šeštadienis
Labas rytas!! Nuvažiavome papusryčiauti į mokyklą, po pusryčių turėjome laisvo laiko, todėl lydimi moksleivių aplankėme gražiausias miesto vietas.


Buvo nuostabi rudeninė ir saulėta popietė, tą progą visi nuėjome į parką, kuriame dūkome it maži vaikai. Visai miestas skendo saulės spinduliuose, o širdyje viešpatavo euforija! 


Vėliau nuėjome į kiną. 3D filme buvau pirmą kartą, niekad iki tol nebuvau tokio pobūdžio filme, todėl buvo visai įdomu pamatyti tai.


Ši diena buvo rami: jokių koncertų ir pasirodymų. Vien pasivaikščiojimai ir pasisėdėjimai, todėl vakare nuėjome į teatrą. Ten įvyko Caro dance jubiliejinis koncertas. Visi likome nustebinti iki paskutinios blakstienos. Norėjosi net ne mirksėti. Tobulas koncertas. Tiek judesio ir emocijų! Viskas tai profesionalu ir unikalu!
Iš pasirodymo grįžome vėlai, tačiau tai nesutrukdė švęsti oficialaus mūsų draugo gimtadienio!

Sekmadienis

Sunkus rytas išaušo. Susikrovėme lagaminus ir beveik visi draugiškai nuvažiavome į bažnyčią. Lenkija tą dien šventė svarbią šventę, todėl visame mieste vyravo patriotiška nuotaika.Po Šv. Mišių įvyko mūsų pats svarbiausias ir atsakingiausias koncertas.
14.00 valanda, salė jau pilna žiūrovų, užkulisiuose viskas verda lyg močiutės katile. Vieni juokauja ir pokštauja, o kiti neramiai trypčioja.


 Koncertas pavyko, visi liko patenkinti. Tą proga nuėjome pašokti, mūsų vietą scenoje užemė kapela, kuri atliko tiek nuostabių dainų pagal, kurias nebuvo įmanoma nešokti!


Po koncerto paskutinį kartą nuvažiavome į tą mokyklą, kurioje visada būsime laukiami. Asmeniškai aš buvau  pavargusi, todėl kuo skubiau norėjau atsisveikinti ir važiuoti.


Atsisveikinimo ceremonija šiek tiek prailgo... Bet pagaliau prieš mus ir vėl visu grožiu atsivėrė keliai ir greitkeliai.


Jak Ł.M.mówił "
Te miasto jest jakies magiczne! :)"

To prawda, ale warto podkreślić to, że mieszkają tam wspaniali ludzie :)) wielkie składam dzięki dla Was. Wy nasz przyjazd przekształciliście w niezapomniane wydarzenie!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą