2012 m. gruodžio 29 d., šeštadienis


Ketvirtadienio rytas kvepėjo atostogomis ! Miegojau iki pietų, pietums suvalgiau pusryčių ir išėjau - pasivaikščioti, kad nebūtų liūdna vienai - pasiemiau su savimi savo Čitutę ir kaimynės Naidą. Kol ėjome link upės jos mane džiugino savo nerūpestingu, šunišku gyvenimu :)) Gaila, jog dabar ne vasara, nes būtent vasara man čia būti patinka labiausiai! Nors propaguoju audringą gyvenimo būdą, tačiau kartais valandėlė susikaupimo ir nusiraminimo atneša daug naudos. Tyloje ir susikaupimo būsenoje VISADA yra priimami geriausi sprendimai, suvokti gyvenimo kryžkeliai, rasti atsakymai į rūpimus klausimus. Gerą valandą stovėjau ant kranto, stebėjau srovę, kuri hipnotizavo ir džiaugiausi karts nuo karto matytama saulės spindulėlius. Būtent tokia žiema man ir patinka ! Lengvas šaltukas, ramus pasivaikščiojimas sniegu užklotais takais ir saulės spinduliai, kurie priverčia nusišypsoti karts nuo karto ))

Vakaras turėjo man savų staigmenų ! Vakare mama pareiškė, jog išvažiuoja į koncertą.
M: Turiu pakvietimą į koncertą, atvažiuosiu vėlai vakare. Nesipeškite!
J: Taip, Mamyt! bendrai gali ir nevažiuoti atgal :) gerai pabūk ;*
M: O, gerai. Vaikai ! Jokių plotų. Supratot?!
Ir kaip tik tuo momentų mano mobilus net kaito nuo kaimynų skambučių. Mama nutaisė Poker face 
-" Nenugriauk namų"

Tokią ramią popietę vainikavo vakarėlis ( po to jis įgavo Project X  vardą )
Su kaimynę nusprendėmė eksperimentuoti. Ir jau po kelių valandėlių namai buvo pilni !

Labai džiaugiuosi, jog net ir ketvirtadienį pavyko nuotaikingai pasisėdėti, susipažinti, pajuokauti ir smagiai paplėpėti tiek su senais tiek su naujais pažįstamais


Penktadienis

Paskutinysis šių metų penktadienis. Jau savaitės pradžioje susitariaus susitikti su nuostabiuoju A* 
Pamiegojusi kelias valandėlės puoliau ruoštis! Visas kambarys buvo pripildytas plaukų laku. Savo žavioms garbanėlėms lako šį kartą nepagailėjau :DIr jau po pietų su A* valgėmė skanutėlį pyragą ir degustavome Kagor'ą. Vėliau keliavome į karnavalą.


Я и мой муж из Чернобыля !Po įvairių žaidimų, užduočių ir šokių su draugais nuėjome į Pool'ą. Buvo labai miela pagaliau pasikalbėti su buvusiais klasiokais. Su klasioku, kuris grįžo iš UK ir klasioku su, kuriuo dėja nebeturime bendų pamokų.


Tęsiantis vakarui man galvoje kirbėjo mintis "Gerai čia gerai, bet kaip namo grįžti? :D 
Ir tik kelios sekundės praėjo nuo tos minties atsiradimo ir prieš mano akis atsistojo kaimynas.
Tą dien mane lydėjo vien mandagūs vaikinai, todėl jaučiausi lyg princesė :)) Išklausiusi komlimentus kukliai kaimyno paklausiau " Gal dabar namo važiuoji ir gal norėsi savo kaimynę pavežti?"
- Be abejo, brangioji. Aš su taksi atvažiavau, todėl pasiskubink.
O taksi vairuotojas pasirodė tikras Šumacheris. Kelio ženkle nurodytas 60km/h greitis, o jo spidometre 120km/h. Greitis nebūtų toks baisus, jeigu ne tas faktas, jos kelią dengia ledo sluoksnis. Vienas neteisingas posūkis ir žinia, kuo tai pasibaigti galėjo.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą