2013 m. sausio 21 d., pirmadienis

Pirmadienis *

Labas rytas, mielieji ! Nesušalote?

Šiandien puiki diena. Krenta snaigės iš saulės nušviesto dangaus, namuose šilta, ant stalo garuoja arbata, o ant kelių miega mano mylimoji )) Iš pačio ryto manęs žadinti atpėdino Čitutė, šį kartą ji elgėsi, kaip tikra šelmė. Iš karto čiupau po ranka gulėjusi fotoaparatą, bet jos išdaigų nepavyko deramai įamžinti (per daug neprognozuotų judesių) chi-chi*


Kadangi dabar esu ligoniukė jau keturias dienas beveik nekišu nosies iš namų. Dėl pablogėjusios imuninės sistemos atsparumo atsirado žaizdelės prie lūpų, todėl kuo mažiau stengiuosi būti lauke. Todėl dabar visais įmanomais būdais stengiuosi ją "atstatyti". Geriu daug citrininės arbatos, graužiu taip nemėgstamus imbierų skonio sausainius, kramtau keptą duoną su česnakais ir net pasiryžau pačiam baisiausiam reikalui - burokėlių sriubai. Kažkur perskaičiau, jog burokėliai padeda imunitetui, todėl sukaupusi visas jėgas ir suvaldžiusi vaikiškus kaprizus įveikiau mamos burokėlių sriubą.


O čia 3 nuotraukytės, kurios man labai patiko. Kartu su Čita išėjome trumpam į laukutį. Ajajaj, kaip gražu, nors šaltukas spaudžia, bet saulės spinduliai tai kompensuoja.

Linkiu geros savaitės! Gerkite daug šiltos skanios arbatos ;*

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą