2013 m. vasario 9 d., šeštadienis

Po metų jau ne mes sveikinsime, o mus sveikins ! 2 dalis


Pagaliau išaušo lauktas penktadienis ! 
Po repeticijos grįžusi namo po truputį pradėjau ruoštis. Šį kartą niekur neskubėdama suspėjau deramai susiruošti ir niekur nepavėluoti. 
Štai  jau matytas mano outfit'as 


Raudona suknelė, kurią dar vadinu boruže xixi, juodi mylimi aukštakulniai ir žalvarinės spalvos auskarai, kuriuos atsivežiau iš paskutinės kelionės. 


Susigarbanojau plaukus, apsiaviau aukštakulnius, padažiau lūpas, įsėdau į žalią automobilį ir nuvažiavau į vietą.Tradiciškai vasario mėnesio pradžioje Nemenčinės Kultūros namuose vyksta didi šventė - šimtadienis !!
Išaušo 17 valanda, užkulisiuose viskas užvirė. Kiekvienas savo mintyse kartoja savo monologus ir dialogus. Svarbiausia užduotis - susirinkusiems padovanoti gerą pasirodymą.
Dvyliktokai visiems parodė iš tiesų drąsų ir įspūdingą koncertą, o mes jiems padovanojome trumpą ir ne ką prastesnį pasirodymą. Į pasirodymą vienuoliktokai įdėjo daug pastangų ir širdies, manau, jog vertėtų paploti tiems "patiems pačiausiems", kurie iki vakaro užbūdavo repeticijose. Penktadienio vakarą Nemenčinėje aidėjo juokai, dvyliktokai pasistengė prajuokinti minią.
Po pasirodymo visus nerimus ir nervus į konservus !
Sukneles iškeitėme į patogesnę aprangą ir nuvažiavome - švęsti !
Veiksmas persikėlė į netoliese esančia pirtelę, kurioje susibūrėme atšvęsti. Ten netrūko nieko ! Nei nuotykių nei šokių nei pašnekesių. Šventėme iki paryčių, o ryte netrūko juokų prisiminus tai kas vyko ))Vasario 9
 Dėka geriesiems kaimynams greitai atsidūriau namuose. Nieko gero nuveikti nespėjau, nes po kelių akimirkų  mintyse dėliodama sveikimų tekstus ėjau pas tėvelį, kuris šiandien kukliai minėjo savo dieną.

Затем мы с папой пошли жарить шашлыки ))                                                           Папа общается с Майей <3

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą