2013 m. kovo 5 d., antradienis

New Toy*

Nors neseniai džiaugsmingai visus sveikinau su artėjančiu pavasariu, matyt jo dar reikės palaukti.
Prisnigo, atšalo ir kaip sakoma -"Trukt už vadžių vėl iš pradžių "
Labai nepatinka man tai, o ypač sniegas, Fee ! Negaliu pakęsti jo. Šiandien einant namo teko dar kartą tuo įsitikinti. Kulniuodama sau ramiausiai namo miške išgirdau riksmus, paspartinusi žingsnį pamačiau vaizdelį, kuris privertė nuoširdžiai kvatoti. Elektrikai, kurie šiandien drįso visur atjungti elektrą mėtėsi sniego gniūžtėmis lyg paaugliai išėję iš mokyklos. Pamatę, jog iš jų juokiuosi drįso mesti ir į mane. Įtūžau, kaip velnias, puoliau į pusnis jiems atkeršyti. Nieko nepavyko.. Namo teko eiti sniego besmegenio kostiumu. Visi nuotykiai tuo nesibaigė. Atėjusi namo sulaukiau labai viliojančio pasiūlymo. Kadangi visai neseniai brolis gavo "kuklią" dovaną - keturratį, tai puolėme bandyti visų šio daikto galimybių. 
Aišku, kaip dieną, jog šio keturračio galimybės daug didesnės, nei senojo. Pirmasis keturratis surado kitą šeimininką, o šis mėlynasis "draugas" jau rado sau vietos garaže.
Tačiau prieš palikdami keturratį ilsėtis su broliu išnaršėme visus miškus, netruko nuotykių, nes tik įvažiavę į pievą įstrigome joje. Tikėjomės, jog ramiai išvažiuosime, tačiau klydome ir teko ant rankų išnešti keturratį į kelią. 


Važiuodami juokėmės iš kaimynų, kurie atidarę burnas spoksojo į mus, kaip į bepročius. 
Greitis ir rizikingi triukai su įvairiausia technika jau yra mūsų kraujyje. Puikiai atsimenu savo pirmąjį mopedą - žalią Hondą iš kurio dabar liko tik sėdynė ir spidometras :D tačiau tai buvo pati pradžia. Vėliau sekė geltonas motoroleris, dar vėliau mėlynas, dar vėliau raudonas keturratis, o dabar jūros spalvos keturratis. Galima daryti išvadą, jog meilė viskam, kas važiuoja su motoro pagalba augo nuo pirmų klasių, o tiksliau nuo 2 klasės, kai gavau žalią Hondą motorolerį. Motokrosai, lenktynės, drifto čempionatai, sezono atidarymai ir uždarymai  - be šių dalykų neapsieina nei vieni metai ! 
Atvažiavę namo ant stalo radome Latte kavos, o iš kambario girdėjosi burbėjimas " Kada gi tas benzinas pabrangs ir jus nesugebėsite jo įpirkti? 1 komentaras:

  1. Nuostabus įrašas!Šiandien atradau tavo blogą ir jungiuosi prie sekėjų :) Galbūt susidomėsi ir mūsų blogu :
    http://partyinlouboutins.blogspot.com/

    AtsakytiPanaikinti