2013 m. balandžio 10 d., trečiadienis

Įspūdžiai

Antradienis

Paskutinioji paskaita ISM universitete. Šį kartą kalbėjome apie emocijas, jų valdymą bei suvokimą. Paskaitą vedė lektorius, kuris ne iš tolo nebuvo panašus į pastaruosius. Auditorijoje jautėsi didesnė laisvė ir atsipalaidavimas, nei pastaruosiuose paskaitose.


Per paskaitą susipažinau su vienu tokiu anglišku terminu "High Jack", o tai reiškia smegenų spaudimą. Šioje situacijoje įtampa pasiekia aukščiausią tašką. Tokį tašką žmonės pasiekia skirtingai - vieni greičiau, kiti lėčiau, o iki to "High Jack" privesti gali bet kas. Smegenų spaudimą gali numalšinti miegas arba kitas šiek tiek netradicinis  būdas - pašokinėjimas *chi :)
Vėliau turėjome galimybę peržiūrėti statistiką, kuri buvo pervesta galingose ir turtingose šalyse. Statistikoje aiškiai buvo parodyta, jog darbdaviui mažai rūpi darbuotojo matematinės žinios ir skaitymo įgūdžiai, jam labiau rūpi darbuotojo mokėjimas bendrauti, konfliktų sprendimas ir komunikabilumas.
Ši paskaita man įrodė, jog einu tinkamu keliu :)) Asmeniškai man paskaitos kulminacija įvyko tada kai lektorius ištarė šią frazę - 
 " Ko nemoko mūsų mokykloje yra svarbiausia gyvenime, o ko moko mus yra mažiausiai reikalinga"
Bye, bye ISM !

2 komentarai:

  1. Šaunus blogas, tik norėtųsi didesnių bei geresnės kokybės nuotraukų!

    www.meetmeindreams.blogspot.com

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ačiū labai :) po ranka visada būna mobilus tel., kuris neturi daug mega pixelių :(

    AtsakytiPanaikinti