2013 m. birželio 7 d., penktadienis

Lai kiekviena vasara būna geresnė už praeitą !

 Birželio 7
Kaip jau įprasta 6 rytos suskamba žadintuvas ( Get Out by Casey Abrams (Keeno Remix)). Nuotaika pakili.  
Paklausite manę - kodėl? Ogi todėl, jog  šiandien paskutinė mokslų diena. Nuo pačio ryto neišsiskiriu su savo mylimiausia klasiokę, kurios dabar nebematysiu kasdien. Pusryčiai, pietūs šiandien kartu ! Paskutinio skambučio ceremonija irgi kartu ! 

~ 14val. visa direkcija mojuoja mums rankytėmis ir linki saugios bei linksmos vasaros, dešimtokai sudainavo labai nuotaikingą dainą po kurios visi su šypsenomis išėjo vasaros pradėti !

O mano vasara ! Vasara mano ! Tu jau čia !
Šis metų sezonas yra pats mėgstamas. Per vieną vasaros naktį galiu padaryti tiek, kiek nesugebu padaryti per kelias niūrias rudenio dienas chi*  
2012 metų vasarai turėjau surašiusi užduotis vasarai, kurias su didelėmis pastangomis, bet įgyvendinau.
Šiai vasarai nieko nepasiruošiau :( Tiesą sakant - šiais vasarai neturiu grandiozinių planų, kuriuos turėčiau įgyvendinti. Visko ko norėjau pasiekiau dar pavasarį, o dabar tuo belieka džiaugtis ! Dabar viskas klostosi puikiai. Prieš kelias akimirkas baigiau 11 klasę ir išsprendžiau vieną daugelį moksleivių kamuojančią užduotį - susirasti darbą vasarai. Aš savajame it bitutė plušu jau beveik antrą mėnesį. Ir tuo esu be proto patenkinta. Kai visi tik pradeda laužyti galvas "kur?kas?kada?kiek?" aš su dideliu užsidegimu keliuosi 8 ryto ir kulniuoju į Žveryną. 
Tegul dabar viskas plaukia pasroviui. Nieko nenoriu keisti. Ir nepateisinu tos frazes "Gerai, kaip yra"
Kartais esu pernelyg kategoriška "Viskas arba nieko", bet šis įsitikinimas manęs nestumia atgal, o tik į priekį. Ypač dabar, kai nėra jokių mokslų viską noriu daryti geriau negu gerai ! Būti su tais, kurie iš tiesų to nusipelno ir džiaugtis kiekviena vasaros diena !

Mielieji ! Linkiu jums visų planų ir troškimų įgyvendinimo. Lai kiekviena vasara būna vis geresnė už praeitą
Sėkmės ;))

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą