2013 m. rugpjūčio 14 d., trečiadienis

Vasara 2013

Vasara lekia nenumaldomu greičiu. 
Nauji įspūdžiai, nuotykiai, linksmybės, naujos pažintys, pašėlusios naktys, pasimatymai. Visa tai tuoj liks už manęs, kai per rugsėjo pirmąją laikysiu išsigandusio pirmoko rankelę, matysiu jo išsigandusias akeles, o man pačiai suskambės paskutinysis pirmasis skambutis, kuris paskutinį kartą kvies į mokyklos suolą :)) Beprotiškai laukiu, bet kartu ir bijau ateinančių mokslų metų, kurie jau bus paskutiniai. Nebus nei 13 nei 14 klasės, bet 12 klasės pabaigos labai laukiu !

Bet kol kas dar vasara ir mintis apie rugsėjį stengiuosi vyti šalin.
Šią vasarą viskas klostėsi puikiai. Pati pajaučiau, jog pasikeičiau tiek išore tiek ir vidumi.
Geriausias pokytis mane aplankė liepos mėnesį, kai grįžau po atostogų ir nebeliko jokio noro eiti į klubus ar į vakarėlius. Nusiraminau su šituo visu 100%, jeigu atsirasdavo laisva akimirka ar diena būtinai pasiimdavau knygą į rankas. Ir taip kelios dienos, kelios savaitės ir Vinco Mykolaičio Putino "Altorių šešėliai" beveik baigti skaityti. Pati net nesuvokiau kokį raminantį efektą turi skaitymas. Niekada iki šios vasaros nemėgau knygų ir niekaip negalėjau suprasti žmonių, kurie per mėnesį gali perskaityti kelias knygas (slapčia jais iki kaulų čiulpų stebėjausi ) 
Išorės pokyčiai irgi įsibėgėja. Riešą jau nuo birželio pabaigos puošia "tikslų žvaigždė".
Iš vidutinio ilgio plaukų savininkės virtau trumpaplauke. Chi* ir vėl susigundžiau. Kartą sėdėdama darbe sugalvojau, jog noriu trumpų plaukų ir tą patį vakarą savo pažeistus ilgus plaukus leidau nukirpti nuostabiajai  Salon+ kirpėjai, kuri vos iš kelių mano neaiškių sakinių suprato ko aš noriu. Po valandėlės jau sėdėjome su draugėmis Charlie kavinėje ir džiaugėmės mano nauja šukuosena.

(liepos pabaiga)

(rugpjūčio pradžia)

Taigi taip ir prabėgo tie keli nuostabiojo sezono mėnesiai, tačiau kol vasarai neatėjo galas turėdama laisvų dienų spaudžiu viską kas įmanoma !

Rugpjūčio 13

Nors saulelė mūsų nelepino savo spinduliais, o lietus karts nuo karto priversdavo prisidengti didesniais skėčiais tai nesutrukdė pabūti palaikymo komandoje. Pati pirmą kartą dalyvavau varžybose, bet buvo velniškai įdomu ir nuotaikinga. FM Ateitis nors ir pralaimėjo tą kartą, bet tai nesutrukdė padaryti vakaro pratęsimo, bet jau ne futbolo stadione :D
Nuotrupos iš birželio ir liepos mėnesių


(Family)8

(Sabinos gimtadienio 2 dalis)


(Anetos gimtadienis)

(Vyto gimtadienis)La Crepe(Pusryčiai)


                                                                              Chill

(Penktadienis !Visos vienoje vietoje!)(Pietūs su broliu)
1 komentaras:

  1. Sveika, labai patiko tavo blogas :) Nenustok rašyti ;))
    _______________________________
    Laukiu tavęs http://tryhardorgohome.blogspot.com/

    AtsakytiPanaikinti